Wijkenmonitor: zo gaat het met onze wijken

De Wijkenmonitor laat in een oogopslag zien wat er onze wijken en dorpen werkelijk speelt én hoe bewoners dat voelen. De monitor kijkt naar 3 thema’s: veiligheid, sociaal (werk/gezondheid) en fysiek (inrichting van de openbare ruimte).

Wijkenmonitor

Gevoel en feiten gecombineerd

In welke wijken gaat het goed? En waar gaat het minder dan gemiddeld in Deventer? In de Wijkenmonitor staan veel feiten en cijfers over de Deventer wijken en dorpen. Bijvoorbeeld het aantal jongeren en werkzoekenden in een wijk of hoe veilig bewoners zich daar voelen. Bijzonder is dat de Wijkenmonitor veel informatie met elkaar combineert en laat zien in 1 overzicht. Bovendien worden de feiten vergeleken met de beleving van wijkbewoners.

Basis voor gesprek met de wijk en maken van beleid    

De Wijkenmonitor biedt een uitstekende basis voor gesprekken met bewoners, gemeente en organisaties over (nieuw) beleid. De Wijkenmonitor wordt elke 2 jaar geactualiseerd.

De Wijkenmonitor staat op www.staatvandeventer.nl.

Blijf op de hoogte van het nieuws van de gemeente Deventer en abonneer u op onze wekelijkse nieuwsbrief. Volg ons ook op Twitter, Facebook en Instagram.

English Deutsch