Trouwambtenaar Hans Krukkert
Hans Krukkert is trouwambtenaar in de gemeente Deventer. Je kan hem vragen om jullie huwelijk te voltrekken of partnerschap te registreren.

Wie is Hans Krukkert?
- Geboortejaar: 1985
- In het dagelijks leven ben ik: docent Engels
- Woonplaats: Deventer
- Beschikbaar: alle avonden. Vrijdag, zaterdag en zondag ook overdag. In overleg zijn andere dagen mogelijk.
- Talen: Nederlands, Engels, Duits en voorzichtig Frans
"Wat spannend dat jullie met elkaar willen trouwen en elkaar de liefde willen beloven. En natuurlijk prachtig dat je echt JA tegen elkaar wilt zeggen. Je wilt samen herinneringen maken en fantastische herinneringen over jullie trouwdag horen daarbij. Net als alle onderdelen van jullie trouwdag moet de ceremonie natuurlijk helemaal op jullie gericht zijn. Jullie zijn het stralend middelpunt. Met de babs die jullie gaat trouwen moet je een klik hebben. Hij moet jullie verhaal kunnen vertellen, enthousiast, to-the-point zijn en hij moet contact met jullie én met jullie dierbaren kunnen maken. Alleen dan is het mogelijk om een persoonlijke ceremonie te maken.
Een ceremonie mag een beleving zijn, voor jullie het herbeleven van jullie eigen verhaal, voor jullie gasten een inkijk in jullie en de liefde die daarbij hoort. Een alomvattende bevestiging voor iedereen dat jullie voor elkaar bestemd zijn. Voor mij, als babs, de eer en het voorrecht om te vertalen wat jullie voelen. Het meeslepen van de gasten met liefde en humor, hen meenemen naar jullie eerste ontmoeting en het pad langs laten lopen dat jullie naar vandaag geleid heeft. Als babs ga ik eerst met jullie in gesprek, probeer ik erachter komen wat voor jullie echt belangrijk is, wat moet er verteld worden en hoe? Aan mij dan het vertellen, in woorden verpakken wie jullie zijn en waarom wij nou precies hier vandaag met z’n allen samen zijn en de gasten meenemen in de prachtige beleving die jullie liefdesverhaal is."
BABS Hans Krukkert stelt zich voor.
Hoi, ik ben Hans. Ik ben geboren en getogen in Deventer.
Ik woon in de prachtige oude binnenstad hier.
En ik heb het voorrecht om voor deze geweldige gemeente trouwambtenaar te mogen zijn.
Ik hou van verhalen. Ik hou van luisteren naar verhalen.
Ik hou van het vertellen van verhalen.
Ik ben opgroeid tussen de verhalen in een wijk waar de mensen buiten zaten
en waar het verhaal van de rechter buurman nog spectaculairder was dan van de linker buurman.
In mijn carrière in de horeca vertelde ik graag over
waarom het ene wijntje uit het ene plekje met het ene ondergrondje nou zo lekker was
en zoveel beter was dan het andere wijntje.
Als docent heb ik geleerd te luisteren naar mensen van heel veel verschillende achtergronden,
verschillende persoonlijkheden en ook hun verhaal te mogen vertellen.
En in ieder mooi verhaal zit er één rode draad.
Dat is liefde.
Als trouwambtenaar is het geweldig om een prachtige ceremonie voor jullie in elkaar te zetten.
Ik heb mijn werk goed gedaan.
Als jullie verliefd naar elkaar kijken, het ja woord gegeven hebben
en ik eigenlijk niet echt aanwezig meer ben.
Contact
Willen jullie Hans Krukkert als trouwambtenaar? Geef je voorkeur dan door via ons formulier. Hans neemt dan contact met jullie op.
Doe dit vóórdat je een datum reserveert. Bij de reservering van de datum geef je de naam van de trouwambtenaar door.